Amica SHC 5865 W

• , zakúpené v Alza.sk

• Cena zodpovedá kvalite

Som spokojná

• našla som produkt aký som hľadala pre jeho možnosti využívania v kuchyni

zaujal ma svojími parametra a možnosťami využívania rôzných spôsobov varenia a pečenia

• , zakúpené v Electro World

• viac funkcií za bezkonkurenčnú cenu
    • 2 plechy
    • trojité sklo
    • energetická trieda A

Sporák je vinikajúci, som s ním spokojná, platničky sa rýchlo zahrievajú, dve platničky majú dual zóny, jednoduchá obsluha, 6 funkcií rúry, kontrolky tepla, trojité sklo na rúre. Ľahká údržba varnej zóny, Ku sporáku bola škrabka na čistenie, dva plechy. V porovnaní s inými sporákmi výborná cena, dobrá kvalita. Funguje dobre, nemám výhrady k použitiu. Som spokojná s týmto sporákom. Tento sporák odporúčam každému.

Typ dosky
Teplotná sonda
Automatické zapaľovanie
Booster
Ochladzovanie dvierok

elektrický sporák Amica • sklokeramická varná doska so štyrmi varnými zónami • ukazovateľ zvyškového tepla • elektrický gril • trojité sklo dvierok • rýchloohrev • výsuvný odkladací priestor • energetická trieda A • objem 63 litrov • max. príkon 8700 W • intuitívne ovládanie Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• sklokeramická doska sa rýchlejšie zahrieva ako staré platne.
    • Príšerný, príšerný zápach, ktorý ani po 8 vypáleniach nevymizol. Šporák sme odpojili a vrátili do predajne. Smrad bol akoby ste pálili plasty a chemické látky na odpadišti.

bol lacný, jediný dostupný v predajni

• dobrá cena, výkonný, dve duálne platne, ventilátor, gril, dva plechy, jednoduchá manipulácia
    • nemá prívodný kábel, v popise výrobku nieje táto skutočnosť uvedená

Po prechode z klasických platničiek na sklokeramiku, je to ako
    presadnúť z bicykla na auto :-)

• , zakúpené v Alza.sk

• Cena zodpovedá kvalite