Beko CSM 52020 DW

45 kg
Príklop
Počet funkcií rúry

• , zakúpené v TPD.sk

Zatial celkom slusny vyrobok.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• vyhovuje mi cena výrobku, zdá sa, že aj kvalita, akurát mohli pribaliť dva plechy na pečenie, jeden je málo, sú atypické, teda menšie a ešte neviem či ľahko dokúpim ďalší, zatiaľ som to nezisťovala.
    • neviem o ničom

jednoduchá obsluha, vzhľadovo pekný, cenovo dostupný, úspora elektrickej energie, rátať s tým, že je trošku menšia rúra na pečenie, ale zatiaľ to nie je na závadu. Už som piekla aj mäso, aj koláč, tortu, bolo to OK. Dokúpila som si alobal, no časom si zoženiem ešte jeden plech. Doporučujem pred prvým pečením rúru zapnúť samotnú aj s prázdnym plechom cca 3/4 hodiny, aby sa vypálila, ja som si ešte dala aj cesto úplne obyčajné a upiekla prvý koláč taký, ktorý pozbiera všetky pachy a vyhodila som ho. Potom už nebol žiadny zápach, rúra pečie super.

• , zakúpené v oconline.sk

Voľne stojaci

Displej :

Ovládanie:

Zabezpečenia:

Dvojité sklo v dverách rúry

Typ rúry:

Hmotnosť: 47

Certifikáty:

CE

• , zakúpené v TPD.sk

Zatial celkom slusny vyrobok.

• cena = kvalita
    • mriežka je nanič.položte na sporák 10l hrniec a zošmikne sa vám,
    • sporák musíte pripevniť ku kuchynskej linke až taký je stabilný
    • o dvierkach nehovorím - dve separé sklá ??

nekupujte

• neviem o ničom

• , zakúpené v oconline.sk

• Ok.
    • Malá el. rúra.

Ok,

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• dobrá manipulácia, požadované funkcie
    • neslňa úplne naše požiadavky na dizajn

dobrý produkt, odporúčam aj iným spotrebiteľom.