Mora KS 957 MW

Plynová varná doska je predelená, ľahšie sa čistí
    Má všetky funkcie na pečenie
    Je bez príklopovej dosky

• , zakúpené v Andrea Shop

• vynikajuci vyrobok prave pre kombinaciu samocistenia rury a teleskopickych roštov , tieto dve veci su na nezaplatenie. lahka ocista rury len vodou a plechy ktore vam pri vysuvani nevypadnu super..
    • nenasla som zatial negativa

super obchodik , vyborny vyrobok a skvela cena

• , zakúpené v DATART.sk

• Funguje spoľahlivo.
    • Cena zodpovedá kvalite.

Výrobok zodpovedá mojim požiadavkám,preto ho odporúčam aj ostatným kupujúcim.

Typ dosky
Počet platničiek/horákov
Displej
Príklop
Počet funkcií rúry

Kombinovaný sporák Mora s plynovou varnou doskou a multifunkčnou rúrou. K dispozícii sú štyri plynové horáky vybavené poistkami STOP GAS a novou dvojdielnou varnou mriežkou STABIL PLUS. Elektrické zapaľovanie horákov na paneli a presná regulácia teploty v rúre od 50 do 250 ° C prispievajú k príjemnejšiemu používaniu sporáka. K dispozícii je praktický odkladací priestor pre uloženie plechov a pekáčov. Rúra je vybavená špeciálnym rýchloohrevom Cmax, funkciou na čistenie Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v TPD.sk

• nenasla som zatial negativa

super obchodik , vyborny vyrobok a skvela cena

• , zakúpené v DATART.sk

• Funguje spoľahlivo.
    • Cena zodpovedá kvalite.

Výrobok zodpovedá mojim požiadavkám,preto ho odporúčam aj ostatným kupujúcim.

• , zakúpené v OKAY.sk

• ešte nemáme všetky funkcie vyskúšané
    • zatiaľ neviem

zatiaľ sme spokojní

• výhoda sú mriežky aj pre malé hrnce
    • trúba spľńa všetky požiadavky
    • pekný dizajn

vybrala som si moru, pretože je to osvedčený výrobca a nesklamal ma, zatial sa mi dobre na ńom varí aj pečie

• , zakúpené v HEJ.sk

• dobre pečenie
    • troška menšia rúra

pečenie naraz na dvoch plechoch súčasne