Mora PS 100 GW

biela
Počet platničiek/horákov
38 kg

• JE to pohodlné nákup .nákup bez starosti doporučujem aj pre druhých

Produkt som vybral pre pohodu tovar slúží bez závad odporúčam tento sposob nákupu aj pre ostatných Áno prerto že to je pohodlné nákup Hlavne treba všímať aby balenie bolo nepoškodený.

• , zakúpené v OKAY.sk

•   Ľavá predná: Φ 55 mm, 1 kW, malý horák
  •   Pravá predná: Φ 75 mm, 1,8 kW, štandardný horák
  •   Ľavá zadná: Φ 75 mm, 1,8 kW, štandardný horák
  •   Pravá zadná: Φ 100 mm, 2,7 kW, veľký horák

rúra   Plynová rúra: 53 L   prelis   Eco Email   Odnímateľné sklenené dvere pre ľahšiu údržbu   Zadný vertikálny odvod pár   1x rošt bezpečnosť   Standard Door (2 sklá, 1 reflexná vrstva) technické parametre   Celkový príkon - plyn 10.5 kW

•   Rozmery (vxšxh): 85 × 50 × 60,5 cm
  •   Hmotnosť: 39,7 kg

10 rokov záruka na stálofarebnosť a prehrdzavenie vonkajšieho povrchu na varnú dosku

• JE to pohodlné nákup .nákup bez starosti doporučujem aj pre druhých

som spokojná

• , zakúpené v HEJ.sk

lacny a jednoduchy

• kvalita a cena super

dobrá cena kvalita a rýchle dodanie

• spokojná

spokojná