BEKO FSM 57300 GX

Doprava 15 €,Na sklade
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant15 €91 % • 187 467 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 87 232 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 20 454 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma90 % • 4 206 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 982 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma95 % • 6 025 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 11 170 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové službyZdarma95 % • 1 020 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant6 €92 % • 5 163 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant14,9 €93 % • 8 544 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant22 €98 % • 12 193 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček14,99 €718 recenziíĎalšie informácie

46 kg
Materiál
nerez

• , zakúpené v OKAY.sk

• Super rýchle a kvalitne pečenie aj varenie. Rovnomerný ohrev v trube.

Typ dosky
Displej
46 kg
Materiál
nerez

sporák • sklokeramická doska • elektrická rúra • mechanické ovládanie • displej • objem 55 l • ľahko čistiaci smalt • energetická trieda A • dvojité sklo dvierok • digitálny časovač • vnútorné osvetlenie • priestor pre plechy • ochladzovací ventilátor • 6 programov pečenia • 4 varné zóny

1zákazník odporúča produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • Rychle nabíhá teplota na pečení, stejně tak plocha s plotýnkami.
    • Naprosto k ničemu nastavování času, špatné ovládání, mizerné nastavování, špatný návod.
    • Chybí malá plocha na ohřívání-na malý hrnec nebo kastrol. Jsou jen velké, kulaté, takže je i mimo oválné nádobí.

Protože jsme před Vánocemi museli nutně řešit troubu, zakoupili jsme tento výrobek. Naštěstí budeme mít novou kuchyň, tento sporák darujeme.

• , prevzaté z Heureka.cz

sporák se mi líbí a má vše co potřebuji ke kvalitnímu pečení a vaření.

• , prevzaté z Heureka.cz

Krásný spotřebič, vzhledem, cenou i funkcemi. My jsme velmi spokojení. Již jsme zkusili péct i vařit a ja osobně vážně doporučuji. Minutka funguje jak má, mile mě překvapilo, že po uplynutí nastaveného času se trouba vypne. Mám srovnání pouze s našim starým aeg a za mě rozhodně lepší tento sporák. Není hlučný, vzhledově moc pěkný, řekla bych, ze hezčí než na fotkách. Funkci plní. Radost udělal :) rozhodně se hodí pro každou příležitost

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , prevzaté z Heureka.cz
    • rychlost ohřevu sklokeramické desky
    • trouba má hodně programů na pečení
    • přehledná kontrolka zbytkového tepla
    • menší prostor v troubě než stařičká elektrická Mora
    • nemožnost použít jiné plechy než od Beka
    • při koupi pouze jeden rošt a plech

Celkově doporučuji, nevýhoda je malá trouba a nemožnost použití jiných plechů.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Super rýchle a kvalitne pečenie aj varenie. Rovnomerný ohrev v trube.