Gorenje K 57303 AW

Podľa obrázkov na e-shope mala mať rúra teleskopický výsuvný plech...a nemá ho

• Kontrola zhastnutia plamena. Vela funkcii rury

Malo vyuzivam, aby som mohla viachodnotit..ale zatial som spokojna

• Funkcie, cena
    • Trochu nestabilné hrnce na mriežke.

Odporúčam

WOK horák
Ochladzovanie dvierok
Booster
Teplotná sonda

Kombinovaný voľne stojaci sporák Gorenje s plynovou varnou doskou v bielom prevedení. Štyri varné zóny vrátane dvojitého wok horáka majú integrované zapaľovanie v gombíkoch. Multifunkčná rúra ponúka mnoho funkcií – napr. gril, rozmrazovanie alebo udržiavanie teploty. Jednoduché ovládanie vďaka ergonomickému tvaru gombíkov a rukoväte. Mechanický detský zámok dverí pre väčšiu bezpečnosť. Digitálne programovateľné hodiny. Vybavený hlbokým a plytkým smaltovaným plechom a Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• vzhlad
    • v dodávanom návode je 13 funkcii rúry
    • v skutočnosti je ich len 11

chýba Horné a dolné výhrevné teleso a ventilátor
    chýba Horné výhrevné teleso

propagovaná hladkosť mriežky horákov vedie k tomu,. že hrnce tam lietajú, nemohli soudruzi z NDR urobiť drsný povrch ?

Lietanie hrncov je nebezpečné, obvykle sú horúce a spadnú Vám na nohu alebo aj na malé dieťa

Kúpil som v obchode OKAY s ktorým mám dobré skúsenosti, ale netušil som podvod.

Chýbajuce režimy pečenia naozaj chýbajú , najradšej by som tento výrobok vrátil. Firma Gorenje už nikdy

• , zakúpené v e-spotrebice

Podľa obrázkov na e-shope mala mať rúra teleskopický výsuvný plech...a nemá ho

• Kontrola zhastnutia plamena. Vela funkcii rury

Malo vyuzivam, aby som mohla viachodnotit..ale zatial som spokojna

• dajú sa použiť len plechy do 40,5cm
    • všade sú vyobrazené koľajničky na vysúvanie plechov a pritom sú tam len prelisi na bokoch

rúra je úzka, plytká ale vysoká

• Funkcie, cena
    • Trochu nestabilné hrnce na mriežke.

Odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• Priaznivá cena
    • Pekný dizajn
    • Mnoho funkcií rúry
    • Dvojitý horák
    • Pri zapnutí rúry stále svieti vnútri.Výhodnejšie podľa môjho názoru by bolo zapnúť si svetlo podľa potreby.

Zatiaľ som veľmi spokojná.

• digitálny displej

spokojnosť

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• kvalitny vyrobok vela funkcii rury spokojnost.
    • tento vyrobok je stavany na zemny plyn a neboly mi zaslane nahradne trysky na propan butan.

mam so znackou gorenie dobre skusenosti.
    dobre.
    ak by boly original trysky nemal by som ziadne vyhrady.
    ano odporucal.
    lebo je to kvalitny vyrobok.
    budem si davat pozor na uplnost dodavky,preto ze tam maly bit
    nahradne trysky na propan butan!

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Vzhľad, funkcie

Zatiaľ funguje perfektne, dúfam, že tak bude aj naďalej

• Dvojitý wok horák
    • Rozmanitosť funkcií rúry
    • Digitálny časovač
    • Moderný design
    • Praktický hlboký plech
    • Zasúvanie plechov do vodiacich koľajníc nejde vždy úplne hladko.

Myslím si, že v tejto kategórii šporákov je to veľmi dobrá voľba. Dvojitý wok horák je skutočne super, keď potrebujete väčší hrniec alebo panvicu rýchlo rozohriať. Rúra pečie rovnomerne a výber programov pečenia je plne postačujúci. Som spokojná a odporúčam.